قرائت پیام دکتر فرهاد رهبر در جشن فارغ‌التحصیلی واحد زنجان؛

دانش‌آموختگی، زمینه ساز توسعه و تعالی علمی و فرهنگی کشور است

تصویر مطلب دانش‌آموختگی، زمینه ساز توسعه و تعالی علمی و فرهنگی کشور است
  • چهارشنبه 29 شهریور 1396
  • 628
پیام دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، در جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان قرائت شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، متن کامل پیام دکتر فرهاد رهبر به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
زگهواره تا گور دانش بجوی

فرزندان عزیزم، دانش آموختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان
حال که به لطف الهی و کوشش و تأسی از سیره ائمه اطهار (ع)، دوره تحصیل خود را با اراده و توکل بر خدا در دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان با موفقیت سپری کرده اید، صمیمانه این توفیق و کامیابی را به شما و خانواده محترمتان تبریک می گویم.

جای بسی خرسندی است که شما عزیزانم در بزرگترین دانشگاه حضوری جهان به کسب علم و دانش پرداخته اید، مسلماً دانش‌آموختگی شما فرهیختگان نقطه شروع همت و تلاش برای آبادانی این سرزمین، زمینه ساز توسعه و تعالی علمی و فرهنگی کشور است.

امید است با بهره‌گیری از تجربیات سال‌های تحصیل خود در دانشگاه آزاد اسلامی، بتوانید زمینه پویایی و بالندگی، توسعه علمی و به تبع آن حل مسائل و مشکلات جامعه را به بهترین شکل ممکن فراهم کنید. بی شک این مهم در سایه تعهد و تلاش و مزین بودن به اخلاق اسلامی، محقق می شود.

در پایان از خداوند متعال می خواهم شما فرهیختگان وارسته با تلاش و جرأت علمی خویش بتوانید بستری فراهم سازید تا ایران اسلامی، روز به روز به کمال و تحقق آرمان های والای انقلاب و اسلام نزدیک شود و قله های علم و دانش جهان را فتح کند.

فرهاد رهبر

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی