دکتر عطارزاده خبر داد

فعالیت ستاد مدیریت یکپارچه امور آموزشی(آموزشیار) در سازمان مرکزی

تصویر مطلب فعالیت ستاد مدیریت یکپارچه امور آموزشی(آموزشیار) در سازمان مرکزی
  • یکشنبه 23 شهریور 1399
  • 1744
مدیرکل توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی از فعالیت ستاد مدیریت سامانه آموزشیار به ‌منظور راهنمایی و پاسخگویی به سوالات دانشجویان، اساتید و کارشناسان آموزش واحدها و مراکز دانشگاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، همزمان با اجرای برنامه زمان‌بندی انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 1399-1400 دانشگاه آزاد اسلامی در بستر سامانه آموزشیار، ستاد مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی(آموزشیار) از روز پنجشنبه 20 شهریور در سازمان مرکزی دانشگاه آغاز به کار کرده و روزانه بیش از 30 کارشناس امور آموزشی و فناوری اطلاعات در دو شفیت‌ کاری به تماس‌هایی از طریق شماره ۴۷۹۱۹۱۰۰ یا تیکت‌هایی که در بخش ارتباط با پشتیبانی سامانه آموزشیار مطرح می‌شود، پاسخ می‌دهند.

دکتر ایمان عطارزاده مدیرکل طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی در این باره، گفت: براساس جدول زمان بندی ثبت‌نام و انتخاب واحد ترم مهرماه 1399 که مربوط به ورودی‌های ماقبل سال جاری است، در مرحله اول حدود 435 واحد و مرکز دانشگاهی تمامی خدمات امور آموزشی خود را در قالب سامانه یکپارچه آموزشیار ارائه می‌کنند.

وی ادامه داد: خوشبختانه تا امروز تعداد مراجعه به سامانه آموزشیار براساس جدول زمان‌بندی انجام شده و بیش از 400 هزار نفر ورود موفق به سامانه داشته‌اند که حدود نیمی از دانشجویان را شامل می‌شود و نیمی دیگر نیز تا روز جمعه 28 شهریور به سامانه مراجعه خواهند کند.

مدیرکل طرح توسعه شبکه علمی هوشمند دانشگاه آزاد اسلامی از ثبت حدود 195 هزار درس در سامانه آموزشیار توسط واحدها و مراکز دانشگاهی خبر داد و گفت: روزانه 30 نفر از کارشناسان مرکز فناوری اطلاعات و شبکه علمی دانشگاه آزاد اسلامی و راهبران مناطق دانشگاه آزاد اسلامی در ستاد مدیریت یکپارچه امور آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی مستقر هستند که به سوالات دانشجویان، اساتید و کارشناسان آموزش واحدها و مراکز دانشگاهی پاسخ می‌دهند.

وی خاطر نشان کرد: کلیه دانشجویان لازم است بر اساس تقویم انتخاب واحد معرفی شده در سایت واحد دانشگاهی و صرفا بر اساس زمانبندی اعلام شده جهت انتخاب واحد به سامانه مراجعه نمایند.

انتهای پیام/