با حکمی از سوی دکتر طهرانچی

سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شاهین‌شهر و بادرود منصوب شدند

تصویر مطلب سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شاهین‌شهر و بادرود منصوب شدند
  • چهارشنبه 31 اردیبهشت 1399
  • 386
دکتر طهرانچی با صدور احکامی، سرپرستان دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شاهین‌شهر و بادرود را منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور احکامی جداگانه، دکتر عبدالرسول مستاجران گورتانی را به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر» و دکتر عباسعلی اکبرزاده مرشدی را به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود» منصوب کرد.

در متن احکام دکتر طهرانچی آمده است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر عبدالرسول مستاجران گورتانی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمدمهدی طهرانچی

دکتر مستاجران گورتانی با دارا بودن مدرک تحصیلی دکتری تخصصی آمار، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر است که سابقه معاونت فرهنگی و دانشجویی، مسئولیت در حوزه پژوهش و فناوری، مسئول کارگزینی هیأت علمی، مدیر گروه رشته‌های کامپیوتر و گرافیک و... در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین‌شهر را داراست.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر مسعود نصری رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهین شهر قدردانی و برای وی آرزوی موفقیت کرد.

انتصاب سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود

برادر گرامی جناب آقای دکتر عباسعلی اکبرزاده مرشدی

با اهدای سلام و تحیات

بنا به پیشنهاد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اصفهان و با توجه به مراتب تعهد و سوابق اجرایی ارزنده جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود» منصوب می شوید.

امید است با رعایت تقوای الهی و بهره‌گیری شایسته از توانمندی‌های سرمایه‌های انسانی دانشگاه، تمامی توان و کوشش خود را مصروف حفظ مصالح و شئونات دانشگاه نمایید.

محمدمهدی طهرانچی

دکتر اکبرزاده مرشدی با دارا بودن دکتری تخصصی مهندسی عمران، عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان است و سوابق اجرایی متعددی ازجمله ریاست دانشکده فنی و مهندسی، معاونت فرهنگی و دانشجویی و همچنین سرپرستی معاونت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کاشان، رئیس هیأت امنا مسجد امام خمینی و... را در کارنامه دارد.

همچنین دکتر طهرانچی در نامه‌ای جداگانه از زحمات و تلاش‌های دکتر مهدی مقری بیدگلی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بادرود قدردانی کرد.

انتهای پیام/