دکتر نقش مطرح کرد

مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با شرکت تحقیقاتی و تولید موتور ایران خودرو

تصویر مطلب مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد با شرکت تحقیقاتی و تولید موتور ایران خودرو
  • چهارشنبه 13 شهریور 1398
  • 170
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد از مشارکت فعال این واحد دانشگاهی با شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو)، در زمینه ساخت قطعات موتور خودروهای جدید دارای استاندارد یورو 5 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل ازر واحد نجف‌آباد،‌ دکتر امیررضا نقش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، برنامه ریزی پیرامون رفع مشکلات حوزه صنعت کشور را از اولویت های اصلی این واحد دانشگاهی دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با بهره‌مندی از امکانات و تجهیزات مدرن آزمایشگاهی و کارگاهی و ظرفیت بالای اعضای هیأت علمی خود، زمینه بسیار مناسبی را جهت اجرای طرح های تحقیقاتی برون دانشگاهی ایجاد کرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدنجف آباد اظهار داشت: این واحد دانشگاهی در سال گذشته بالاترین سطح انعقاد قراردادهای تحقیقاتی را در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کشور کسب کرده که نشان از توانمندی بالای این واحد در رفع چالش ها و مشکلات پژوهشی، صنعتی و تحقیقاتی کشور دارد.

عضوهیأت امنای دانشگاه آزاداسلامی استان اصفهان افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در پنج ماهه نخست سال جاری موفق شد بیش از 10میلیارد ریال از میزان مشارکت طرح های تحقیقاتی کشور را از آن خود کند که در تاریخ این واحد دانشگاهی بی سابقه بوده است.

دکتر نقش، فعالیت های اخیر واحد نجف آباد در بین واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی کشور در راستای پژوهش اثرگذار و ارتباط مؤثر با صنایع مستقر در داخل و خارج از استان را کم نظیر ارزیابی و ابراز امیدواری کرد: با به کارگیری تمامی امکانات و همراهی اعضاء هیأت علمی و کارکنان دلسوز این واحد دانشگاهی، گام های مؤثری در این مسیر برداشته شود.

انتهای پیام/