فرمانده سپاه ناحیه دامغان:

نقش دانشگاه آزاد اسلامی در تولید علم بی‌بدیل است

تصویر مطلب نقش دانشگاه آزاد اسلامی در تولید علم بی‌بدیل است
  • دوشنبه 11 شهریور 1398
  • 230
فرمانده سپاه ناحیه دامغان گفت: جهش علمی و توسعه مرزهای دانش از تأکیدات مقام معظم رهبری و نقش دانشگاه آزاد اسلامی در تولید علم بی‌بدیل است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد دامغان، سرهنگ پاسدار محمدحسین تقی‌پور فرمانده جدید سپاه ناحیه دامغان در دیدار با سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان و همکاران بسیجی با تأکید بر نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه ساختارهای علمی و پژوهشی گفت: در بیانات مقام معظم رهبری، اصرار به جهش علمی و توسعه مرزهای دانش مشهود است و در دنیای امروز، سلاح دانش به عنوان یکی از مهم‌ترین مولفه‌های قدرت، تعریف می‌شود و دانشگاه آزاد اسلامی، برکات زیادی داشته و نقش این دانشگاه در تولید علم، بی‌بدیل بوده است.

تقی‌پور به بخشی از تاریخچه دانشگاه آزاد اسلامی اشاره و تصریح کرد: این دانشگاه از دامنه تأثیر بسزایی در ارتقاء سطح سواد عمومی جامعه برخوردار است و در مسائل دینی و انقلابی سرآمد است.

فرمانده سپاه ناحیه دامغان پایه‌های نظام را بر سه اصل انقلابی‌گری، ولایی بودن و مردمی بودن استوار دانست و تنها راه درمان اقتصاد را در اقدام عملی در جهاد اقتصادی عنوان کرد و افزود: دیدگاه‌های مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم که بی‌گمان، معجزه قرن است؛ باید با ظرفیت علمی دانشگاه‌ها تبیین و اجرا آن تضمین شود، زیرا نکات این بیانیه، همان فرصت‌های ارزشمند است که افق روشن انقلاب اسلامی در تمام سال‌های حضور تا ظهور حضرت حجت (ع) را ضمانت خواهد کرد.

در آغاز این جلسه، نعمت‌الله نعمتی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی دامغان گفت: با حضور دکتر ولایتی از جبهه انقلابی و اسلامی و دکتر طهرانچی با تدبیر عملگرایی و اقدام جهادی، وضعیت دانشگاه آزاد اسلامی بهتر شده و فعالیت‌های بسیج و توجه به فرهنگ شهادت و ایثار و همکاری و حمایت در برگزاری اردوهای جهادی و اردوی راهیان نور به مراتب، قوی‌تر و غنی‌تر برگزار می شود.

وی اظهار داشت: واحد دامغان تلاش می‌کند با جوان‌گرایی آگاهانه و تغییر به مطلوب مهارت‌های زندگی و توسعه ساختارهای آموزشی و تحقیقاتی با اتکا به معنویت و اخلاق، امید به آینده را تأمین کرده و با تغییر سبک زندگی مبتنی بر اقتصاد اسلامی با برخورداری از عدالت و مبارزه با فساد، بخشی از اقتدار ملی را رقم بزند.

انتهای پیام/