مهندس موسوی:

حراست باید هوشمندانه آسیب‌ها و چالش‌های موجود را شناسایی کند

تصویر مطلب حراست باید هوشمندانه آسیب‌ها و چالش‌های موجود را شناسایی کند
  • یکشنبه 3 شهریور 1398
  • 898
رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حراست باید هوشمندانه، تعاملی و عمق نگر آسیب‌ها و چالش‌های موجود را شناسایی و ضمن انجام اقدامات پیشگیرانه، از قدرت پیش‌بینی بالایی برخوردار باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، آیین تکریم و معارفه مسئول حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی با حضور مهندس سید مجید موسوی مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بجنورد برگزار شد.

مهندس موسوی در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک آغاز هفته دولت، گفت: با درایت و هوشمندی دکتر ولایتی، دانشگاه آزاد اسلامی در مسیر درستی قرار گرفته و با اضافه شدن نیروهای ارزشمند انقلابی با ویژگی‌های بالای علمی هم افزایی خوبی شکل گرفته که سبب شده تا آینده‌ای بسیار امیدوارکننده برای مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی ترسیم شود. با وجود چنین سرمایه های گرانسنگی دانشگاه آزاد اسلامی قطعاً در تراز انقلاب اسلامی قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به وظایف خطیر مسئولان در پاسداشت ارزش های انقلابی دانشگاه آزاد اسلامی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی امانتی است که در اختیار ما گذاشته شده و این امانت دارای مسئولیتی بسیار سنگین و خطیری است که باید تمامی نهادها، مسئولان، استادان و مدیران دست در دست هم با هم افزایی، همگرایی، روحیه جهادی و مشی انقلابی از این سرمایه عظیم اجتماعی صیانت و آن را هرچه بالنده تر در جهت اهداف انقلاب اسلامی به کار گیرند.

رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی ضمن اشاره به پیشرفت‌های علمی و پژوهشی ایران اسلامی، اظهار داشت: اگر دنیا در برابر ایران اسلامی خضوع می کند به خاطر پیشرفت‌ها و دستاوردهای علمی کشور در حوزه‌های هسته ای، نانوتکنولوژی، رهاسازی، سدسازی، پزشکی، معماری و .... است که این سرمایه‌ها و پتانسیل‌های علمی قطعاً آفت‌ها و دشمنانی را به همراه دارد.

وی همچنین ضمن بیان وظایف مدیران حراست در دانشگاه‌ها، گفت: حراست باید هوشمندانه، تعاملی و عمق نگر آسیب ها و چالش های موجود را شناسایی کند و اقداماتی پیشگیرانه داشته باشد و با اخلاق اسلامی و روحیه‌ای جهادی و توأم با عمل گرایی ایثارگرایانه حضور خود را در مجموعه به اثبات برساند و از قدرت پیش‌بینی بالایی نیز برخوردار باشد.

مهندس موسوی خاطرنشان کرد: حراست باید با ترسیم اهداف بلند و برنامه‌های راه‌گشا خدمات ارزنده‌ای را به مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی ارائه دهد و با هم افزایی و تعاملی درست با نهادهای درونی و بیرونی دانشگاه بتواند از سرمایه های دانشگاه صیانت و پاسداری کند و در تمامی امور پویا، هوشمند و با درایت تصمیم های درستی را اتخاذ کند.

وی در پایان از زحمات و فعالیت‌های ارزنده علی اوسط نامور، مدیر پیشین حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی قدردانی کرد و سید جواد محجوب را به عنوان مدیر کل جدید حراست این دانشگاه و واحد بجنورد معرفی کرد.

پیش از این مراسم مهندس موسوی و هیأت همراه با حضور در مزار شهدای گمنام، با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.

انتهای پیام/