دکتر نگاهداری:

مخترعان و فناوران پیشگامان تحول گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی هستند

تصویر مطلب مخترعان و فناوران پیشگامان تحول گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی هستند
  • شنبه 18 اسفند 1397
  • 216
رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مخترعان و فناوران پیشگامان تحول گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اختتامیه هفتمین جشنواره مخترعان و مبتکران که در واحد نجف آباد برگزار شد، با اشاره به سیاست‌ها و رویکردهای جدید دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت از فناوری‌های دانش‌بنیان و تجاری‌سازی، گفت: در جهت‌گیری دانشگاه به سوی سرمایه‌گذاری دانش‌بنیان، مخترعان و فناوران پیشگامان تحول گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی اظهار داشت: بقا و کمال دو نیاز اصلی و دائمی هر موجودیتی است و در جهان امروز بدون بهره‌مندی از فناوری‌ها و اقتصاد دانش‌بنیان هیچ مجموعه‌ای قادر به حفظ بقاء و دستیابی به کمال و پیشرفت نیست. دانشگاه آزاد اسلامی هم از این اصل کلی مستثنی نیست.

وی خاطر نشان کرد: نجف‌آباد شهدای بزرگی در دفاع مقدس و پس از آن نظیر شهید حججی تقدیم انقلاب کرده است و ما در شرایط فعلی تحریم ناجوانمردانه که در یک جهاد علمی و فناوری و جنگ اقتصادی به سر می‌بریم، باید میراث‌دار و نه میراث‌خوار این شهیدان والامقام باشیم.

انتهای پیام/