دکتر ساداتی نژاد:

آینده کشور در حوزه تخصصی در گرو فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی است

تصویر مطلب آینده کشور در حوزه تخصصی در گرو فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی است
  • پنج شنبه 19 مهر 1397
  • 264
نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بیشترین جمعیت دانشجویی را دارد و آینده کشور در حوزه تخصصی در گرو فعالیت های این دانشگاه است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر محمدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی که دکتر طهرانچی را در دیدار با آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه کاشان همراهی می کرد، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی بیشترین جمعیت دانشجویی کشور را دارد و آینده کشور در حوزه تخصصی در گرو فعالیت های این دانشگاه است و به نوعی می توان دانشگاه آزاد اسلامی را وزارت علوم مستقل دانست که دارای بیش از 350 واحد دانشگاهی است.

وی با بیان اینکه شهرستان کاشان دارای 20 دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی است، اظهار داشت: اگر بخواهیم اثرگذاری این دانشگاه ها را بررسی کنیم، بدنه تخصصی شهرستان از دانشگاه آزاد اسلامی است و دلیل آن را می توان نگاه هوشمندانه این دانشگاه به توسعه شهرها دانست.

نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نفوذ دانشگاه آزاد اسلامی در شهرها، یادآور شد: اکنون خدا را شاکریم که با تغییر و تحولات اتفاق افتاده در این دانشگاه شاهد حضور دکتر ولایتی، دکتر رهبر در مقطعی و اکنون دکتر طهرانچی هستیم و امیدواریم که بتوانند منویات مقام معظم رهبری را به خوبی اجرایی کرده و در حوزه عظیم علم و فناوری به نظام و انقلاب خدمت کنند تا منجر به بر طرف شدن مشکلات در حوزه های مختلف شود.

وی در پایان گفت: واحد کاشان از نظر قدمت جزو 20 واحد اول دانشگاه آزاد اسلامی است که راه اندازی شد و پیشنهادم این است که این واحد در حوزه گردشگری که اشتغال زود بازده دارد، به صورت ویژه ورود کند.

انتهای پیام/