دکتر شاهانی خبر داد

آخرین مهلت انتخاب رشته دوره‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا 6 شهریور

تصویر مطلب آخرین مهلت انتخاب رشته دوره‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا 6 شهریور
  • شنبه 3 شهریور 1397
  • 1635
آخرین مهلت انتخاب رشته دوره‌ های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی و امکان ویرایش رشته محل ها تا ششم شهریورماه می باشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر امیر رضا شاهانی با اعلام این خبر افزود: طبق اعلام صورت گرفته آخرین مهلت انتخاب رشته دوره‌ های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی تا ششم شهریور است و همچنین امکان ویرایش رشته محل ها نیز تا پایان مهلت اعلام شده فراهم است.

رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، ۱۰۰ کدرشته‌محل را انتخاب کنند. انتخاب داوطلبان در این دوره بر مبنای نمره کل کنکور سراسری سال ۹۷ است. در این دوره برای مقاطع کاردانی، کارشناسی و دکتری حرفه‌ای پذیرش دانشجو خواهیم داشت .

شاهانی بیان کرد: داوطلبان ابتدا از وجود رشته‌/ محل موردعلاقه خود در دفترچه راهنمای انتخاب رشته اطمینان حاصل کنند و سپس اقدام به پرداخت هزینه دوره مربوطه کنند. این افراد می‌توانند با کد ملی به‌عنوان نام کاربری و کد شناسه انتخاب رشته (کد هفت‌رقمی) که در انتهای کارنامه سازمان سنجش درج شده است به‌ عنوان رمز عبور، وارد سامانه شوند .

وی افزود: داوطلبانی که رشته‌/ محل موردنظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی‌کنند، توجه داشته باشند پذیرش بخش اعظم رشته‌محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی است که درصورت تمایل با مراجعه به سامانه این مرکز نسبت به ثبت‌ نام اقدام کنند .

انتهای پیام/