راهنمای انتخاب مناطق برای مصاحبه دوره‌های دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی

تصویر مطلب راهنمای انتخاب مناطق برای مصاحبه دوره‌های دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی
  • چهارشنبه 13 تیر 1397
  • 3235
انتخاب مناطق برای مصاحبه دوره‌های دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تا ظهر امروز چهارشنبه 13 تیر ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، داوطلبان برای انتخاب مناطق شرکت در جلسه مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی باید به سایت اینترنتی مرکز سنجش و پذیرش به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند.

لازم به ذکر است اگر داوطلبی در ۱۵ رشته محل دعوت به مصاحبه شده است و این ۱۵ رشته محل در ۵ منطقه آمایشی دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده اند، داوطلب باید با مراجعه به این سایت اینترنتی در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق به صورت هر ۵ منطقه یا تعدادی از آن‌ها اقدام کند.

در این آزمون ۵۰ درصد نمره داوطلبان براساس آزمون کتبی و ۵۰ درصد نیز مربوط به جلسه مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی است.

همچنین مصاحبه‌های داوطلبان از ۱۹ تا ۲۵ تیر در مناطق ۱۰ گانه برگزار می‌شود و برنامه ریزی‌ها برای تداخل نداشتن مصاحبه داوطلبان در مناطق مختلف صورت گرفته است.

نتایج نهایی آزمون دوره‌های دکتری تخصصی دهه اول شهریور اعلام خواهد شد.

گفتنی است داوطلبانی که اسامی آن‌ها به عنوان چند برابر ظرفیت در دوره‌های دکتری اعلام شده است به هنگام حضور در جلسه مصاحبه؛ پایان نامه، مقالات علمی - پژوهشی، کارنامه‌های دوره‌های کارشناسی ارشد و کارشناسی، ثبت اختراع، مدارک تحصیلی درخصوص رتبه‌های برتر و ممتاز را همراه داشته باشند.​ در دوره‌های دکتری بدون آزمون نیز که ویژه استعداد‌های درخشان است اسامی داوطلبان چند برابر ظرفیت برای حضور در جلسه مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی اعلام شده است. این افراد نیز باید با مراجعه به سایت اینترنتی این مرکز برای انتخاب مناطق جهت شرکت در جلسه مصاحبه اقدام کنند.

راهنمای انتخاب مناطق ده گانه مصاحبه دوره دکتری تخصصی سال1397 به شرح زیر است:

انتهای پیام /