دکتر توکلی:

دانشگاه آزاد اسلامی در کشور انقلاب آموزشی ایجاد کرده است

تصویر مطلب دانشگاه آزاد اسلامی در کشور انقلاب آموزشی ایجاد کرده است
  • چهارشنبه 2 خرداد 1397
  • 1440
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارتقاء سطح آموزش عالی در کشور انقلابی ایجاد کرد که کسب موفقیت های علمی در عرصه داخلی و خارجی بیانگر تحقق اهداف این مجموعه بزرگ است .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از خبرگزاری ایسکانیوز، دکتر حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش درخصوص دستاوردهای دانشگاه آزاد اسلامی در 36 سال گذشته، گفت: این دانشگاه بزرگترین دانشگاه جهان است که گستردگی فراوانی در سراسر ایران دارد، همچنین واحدهای بین المللی در کشورهای مختلف تاسیس کرده است که می تواند عامل مهم پیوند علمی و فرهنگی میان ایران و دیگر کشورها باشد و زمینه تبادلات علمی با دگیر کشورها را فراهم کند.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: با توجه به کثرت داوطلبان متقاضی ورود به آموزش عالی و محدودیت ظرفیت پذیرش دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی با هدف ارتقاء سطح آموزشی در کشور انقلابی را در آموزش عالی ایجاد کرد که دستاوردهای علمی و موفقیت هایی که در عرصه بین الملل کسب کرده است گواه تحقق اهداف این مجموعه بزرگ در آموزش عالی کشور است .

دکتر توکلی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با برنامه ریزی لازم و مدیریت متمرکز به نحو شایسته در رابطه با پذیرش دانشجو و گسترش دانشگاه ها در سطح کشور اقدام کرده و با توجه به اهدافی که براساس اساسنامه به عهده دانشگاه بوده، وظایف خودش را به نحو مطلوب پیگیری کرده است.

انتهای پیام