معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران تأکید کرد

بهینه سازی تجهیزات و سازه های عمرانی بیمارستان های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی

تصویر مطلب بهینه سازی تجهیزات و سازه های عمرانی بیمارستان های آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی
  • شنبه 14 بهمن 1396
  • 1113
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران بر بهینه سازی تجهیزات و سازه های عمرانی بیمارستان های آموزشی این دانشگاه تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر علی کمیلی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در مراسم تودیع و معارفه رئیس جدید بیمارستان بوعلی گفت: تلاش و پیگیری مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه علوم پزشکی منجر به ارتقاء سطح کیفی آموزش دانشجویان رشته پزشکی در مقاطع بالینی و جذب رزیدنت شده است.

وی ادامه داد: چشم انداز دانشگاه آزاد اسلامی در زمینه علوم پزشکی در دهه چهارم فعالیت آموزشی تبدیل شدن به یک جایگاه معتبر در سطح ملی و بین المللی است و در این مسیر بهینه سازی تجهیزات و سازه های عمرانی بیمارستانهای آموزشی تابع این دانشگاه از ضرورتهاست.

وی با قدردانی از روسا و مدیران سابق بیمارستان بوعلی در مسیر بازسازی و بهبود فرایندها، اظهار داشت: دربودجه سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی منابع مالی خاص برای نوسازی ابنیه و بافت فرسوده این بیمارستان وهمچنین برای خرید مدرن ترین تجهیزات پزشکی پیش بینی شده است.

وی گفت: مهمترین پشتوانه و اعتبار بیمارستان بوعلی، اعضای هیات علمی توانمند و پزشکان متخصصی است که هریک به تنهایی در رشته های مختلف پزشکی همچون جراحی قلب و عروق، مغز و اعصاب، عفونی، داخلی، چشم، ارتوپدی، پوست وسایر تخصص های پزشکی صاحب نام درعرصه تخصصی و حرفه ای خود هستند.

دکتر کمیلی با ابراز امیدواری از انتصاب دکترامیر ایجادی به عنوان رئیس جدید بیمارستان بوعلی گفت: سوابق اجرایی و ارزشمند دکتر ایجادی در مدیریت و اداره هوشمندانه بیمارستان های متعدد و همچنین بهره مندی ازهمکاری ومشارکت علمی پزشکان این بیمارستان بستری ایده آل برای توسعه کمی و کیفی کلیه رشته های علوم پزشکی و پذیرش دانشجویان در مقاطع بالاتر دستیاری و رزیدنتی است.

مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید بیمارستان بوعلی با حضور دکتر سید علی ابطحی رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران، دکتر علی کمیلی معاون درمان، دکتر اباسط میرزایی معاون توسعه و منابع و جمعی از پزشکان، متخصصان، مدیران ارشد، مترون و کادر پرستاری در سالن کنفرانس بیمارستان بوعلی برگزار شد و در این مراسم از خدمات ارزشمند دکتر آرش جنابیان متخصص سرطان شناسی و بیماری های خون در طول سه سال همکاری و تصدی این مسئولیت تقدیر و قدردانی شد و دکتر امیر ایجادی بعنوان سرپرست جدید بیمارستان بوعلی معرفی شد.

انتهای پیام /